Tlačiť

Stekance čokoládové Fun Cakes PING

Stekance čokoládové Fun Cakes ping
With shipment Osobný odber for 0,00 €
With shipment Balík do 15 kg for 6,00 €
8,90 €
Popis
Podrobnosti

Aktualizácia produktu – Vylepšená trvanlivosť a žiadne hliníkové tesnenie:
Od júla 2021 bude mať FunCakes Choco Drip dlhšiu trvanlivosť: 20 mesiacov namiesto 12 mesiacov. Na fľaši už nie je ani hliníkové tesnenie. Takže už nie je potrebné odstraňovať tesnenie pred použitím.

Nanášanie odkvapkávania na tortu nebolo nikdy jednoduchšie s FunCakes Choco Drip Pink. Po zahriatí odkvapkávača ho môžete naniesť priamo na tortu pomocou šikovnej stláčacej fľaštičky, nie sú potrebné vrecká. Pridajte krásnu ružovú kvapku na všetky svoje torty alebo ňou pokvapkajte košíčky alebo sušienky alebo jednoducho pridajte ružový nádych svojej výzdobe. Drip má lahodnú čokoládovú príchuť.

Príprava: Odstráňte veko. Ak stále máte FunCakes Choco Drip s hliníkovým tesnením, odstráňte tesnenie úplne. Vložte do mikrovlnnej rúry (max. 800 W) 15-20 sekúnd, nasaďte veko a dobre pretrepte. Toto opakujte, kým sa kvapka úplne neroztopí. Po použití vyčistite uzáver teplou vodou. Po použití sa môže znovu zahriať.

Zloženie: cukor, rastlinný tuk (palmový, palmojadrový), kakaové maslo, zahusťovadlo: E1422, emulgátor: E322 ( sója ), aróma, konzervant: E306, farbivo: E120.

Pre alergény pozri zložky tučne .

Môže obsahovať stopy: mlieka , oxidu siričitého a siričitanov (E220-E228) .

Upozorňujeme, že vzhľad Choco Drip v obale sa môže líšiť v dôsledku bielych a/alebo kruhových značiek na kakaovej čokoláde. Toto je lepšie známe ako výkvet kakaového masla alebo „tukový výkvet“. Toto "kvitnutie" je spôsobené počas výrobného procesu, keď sa farbivo ochladí alebo temperuje, čo vedie k nerovnomerným kryštálom. Ak Choco Drip znova roztopíte, škvrny zmiznú a bude fungovať a chutiť podľa očakávania.

Čistý obsah: 180 g.

 

Viac informácií
Viac informácií
EAN 8720143511530
Značka FunCakes
Vonkajšia krabica 29
Obchodná jednotka 6
Nie E171 Neobsahuje E171
Témy Narodenie, Valentín, Jar, Deň matiek, Frozen
Farba Ružová
Set Nie

 

Recenzie

Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia pre tento tovar.